KIM JESTEŚMY ?

Słów kilka o naszej firmie

W czasach, o których większość z Was z pewnością słyszała z opowieści Rodziców, kiedy na polskim rynku królowały kamery VHS, czyli mniej więcej 20 lat temu, postanowiliśmy postawić pierwsze kroki w zakresie montażu filmów nagrywanych na kasetach VHS. Wymóg, aby film np. z uroczystości weselnej był profesjonalnie zmontowany praktycznie nie istniał. Trudno było przekonać kogokolwiek, że odpowiednio nagrany i zmontowany film daje niesamowitą frajdę z oglądania i jest pamiątką z dumą pokazywaną rodzinie i przyjaciołom.

Na szczęście, dzięki postępowi techniki i większej świadomości społeczeństwa tamte czasy mamy już za sobą. Rozwijający się rynek sprzętu foto-video oraz profesjonalnych aplikacji do edycji materiałów wideo w dużym stopniu wsparł naszą wiedzę i umiejętności praktyczne, a świadczone przez nas usługi doceniane są przez coraz większą liczbę zadowolonych klientów.

Główny sprzęt, który obecnie wykorzystujemy to bezlusterkowe aparaty SONY Alpha 7 III, aparaty fotograficzne D800 firmy NIKON, a edycję, montaż oraz obróbkę kolorystyczną filmów wykonujemy z użyciem profesjonalnego produktu firmy BlackMagic Design - Davinci Resolve w wersji 17 Studio. 

Głównym produktem jaki oferujemy naszym Klientom jest film i fotografia ślubna, chociaż nie stronimy od realizacji filmowych innych uroczystości czy wydarzeń. W okresie działalności firmy realizowaliśmy wiele zleceń włącznie z filmem opowiadającym historię dziewczyny, która po przybyciu do nowej szkoły daje się wciągnąć w świat narkotyków.

Podczas realizacji naszych produkcji dążymy do tego, aby film czy fotoreportaż w jak najwierniejszy i zarazem profesjonalny sposób przekazały widzowi atmosferę tych wszystkich rejestrowanych chwil, oddawały emocje towarzyszące osobom uczestniczącym w uroczystości, a jednocześnie, poprzez fachowy montaż i obróbkę graficzną, sprawić aby ten obraz był ciekawy i nie nużący.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

© 2019 InsertMultimedia.