akademia nikona

Czas wolny ? Nic z tych rzeczy.

Wiadomo, że w naszej branży są takie okresy w roku, w których ilość reportaży, a szczególnie tych ślubnych jest mocno ograniczona. Można było by ten czas wykorzystać na odpoczynek :).

My jednak korzystając z takiej przerwy podnosimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę. Ile się da korzystamy z dzielenia się wiedzą przez innych. Ostatnio bardzo wartościowymi dla nas były warsztaty fotografii ślubnej organizowane przez Akademię Nikona, a prowadzone przez wybitnych w kręgach światowych fotografów takich jak Grzegorz Moment Płaczek oraz Kristi Odom. Oboje są ambasadorami Nikona w Polsce i USA. Ponadto Grzegorz jest zwycięzcą wielu światowych konkursów fotografii ślubnej.

Grzegorz Płaczek, Sebastian Parulski, Kristi Odomod lewej: Grzegorz Płaczek, Sebastian Parulski (nasz fotograf), Kristi Odom

Wielu z Was nie będzie znać Grzegorza, ale wystarczy poszperać w Internecie i już po chwili zorientujecie się jak bardzo cenionym na całym świecie jest fotografem ślubnym. Krąży wiele stereotypów, że jak znana osoba to pewnie zadufana w sobie i niechętnie dzieląca się wiedzą. W tym wypadku nic bardziej mylnego. Tak otwartej i chętnej osoby, która w tak przystępny sposób przekazuje posiadaną wiedzę ze świecą szukać. 

Drugą okazją do podszlifowania umiejętności były Warsztaty Fotografii Ślubnej organizowane przez Akademię Fotografii w Warszawie. To z kolei największa szkoła fotografii w Polsce. Wykładowcami byli aktywni fotografowie z wieloletnim doświadczeniem, zdobywcy pierwszych nagród w konkursach m.in: World Press Photo, National Geographic Photography Contest, International Photography Awards czy Exhibit A.

Ogromny zastrzyk fachowej wiedzy, kontakt z tak doświadczonymi fotografami, wymiana doświadczeń, testy sprzętu fotograficznego na pewno zaowocują już w najbliższym sezonie z korzyścią przede wszystkim dla naszych Klientów.

Poniżej kilka fotek zrobionych podczas warsztatów.

 

 


Drukuj   E-mail
© 2019 InsertMultimedia.