NASZA OFERTA

... przyjdź, a na pewno się dogadamy :)

Realizacje filmowe

Żaden, choć najdokładniejszy opis nie odda tego co można samemu zobaczyć i ocenić. Przecież nikt z nas nie kupuje samochodu, ubrania czy innej rzeczy bez wcześniejszego obejrzenia i przekonania się odnośnie jakości wykonania danego produktu czy usługi.

Podobnie jest z wyborem firmy lub osoby, której zamierzamy powierzyć uwiecznienie tak ważnego dnia naszego życia. Dlatego zapraszamy do nas do firmy na przezentację tego co możemy zaoferować. Bezpośrednia, swobodna rozmowa, miła atmosfera oraz możliwość obejrzenia naszych produkcji rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w podjęciu decyzji.

Nie posiadamy stałej, sztywnej oferty. Wszelkie ustalenia co do realizacji filmu ustalamy zawsze przed uroczystością z parą młodą. Jednakże scenariusz uroczystości ślubnych przeważnie jest taki sam to ogólnie możemy przedstawić co w materiale filmowym z takiej uroczystości się znajduje.

Czołówka, trailer, highlight, skrót, zwiastun - i tu na chwilę należy się zatrzymać bo wiele osób pyta o ten element filmu.

Wiele nazw i różne formy zaprezentowania bądź to głównych bohaterów lub tego co nas w skrócie czeka, co będziemy mogli w filmie zobaczyć.

Standardowa czołówka skupia się na przedstawieniu w ciekawej formie pary młodej, świadków rodziców oraz miejsca i czasu uroczystości. Może być wykonana z wykorzystaniem ciekawej nowoczesnej grafiki lub też poprzez wykorzystanie specjalnie do tego, nagranych podczas uroczystości, ujęć. Tego typu forma rozpoczęcia filmu odchodzi powoli w zapomnienie na rzecz nowocześniejszego podejścia do tematu.

Na pewno każdy widział krótkie filmiki przedstawiające w ciekawej dynamicznej formie fragmenty premierowego filmu. To tak zwane trailery, a po polsku zwiastuny. Taki sposób zachęcenia widza do obejrzenia filmu można coraz częściej zobaczyć także w filmach z uroczystości ślubu. 

Ponadto film zawiera:

1
przygotowania w domach pary młodej
2
błogosławieństwo
3
uroczystość zaślubin
4
życzenia po ślubie
5
zabawa weselna

Dodatkowo, na życzenie klienta, możemy zaproponować umieszczenie w filmie:

1
prezentacji w atrakcyjnej formie graficznej zdjęć z z dzieciństwa lub narzeczeństwa
2
rejestracji wypowiedzi, życzeń skierowanych od gości do pary młodej
3
skrótów, teledysków z ważniejszych wydarzeń dnia

Finalnie zmontowany film przekazujemy na 3 kompletach płyt (2 płyty w komplecie). Pierwszy komplet to płyty BluRay z filmem w formacie Full HD. Dwa pozostałe komplety to płyty w formacie DVD. Wszystkie komplety zapakowane są w stosowne okolicznościowe opakowania.

WSZYSTKO TO W JEDNEJ STAŁEJ CENIE BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT !


A dla osób, które nie posiadają odtwarzaczy BluRay, a chciałyby oglądać film w dużo lepszej jakości niż DVD proponujemy przekonwertowanie i nagranie całego materiału na okolicznościowego pendrive'a. Jest to jednak opcja dodatkowo płatna.

Próbki naszych możliwości mozecie Państwo zobaczyć w zakładce Film.

canon eos  c100 mark II

Fotografia

Standardowy reportaż ślubny realizowany jest począwszy od przygotowań zarówno u Pana Młodego jak i u Panny Młodej poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną czy to w urzędzie stanu cywilnego, kościele, a ostatnio staje się bardzo modne również w plenerze. 

Drugą jakby częścią pracy fotografa jest zabawa weselna. Stara się on wychwytywać i uwieczniać zarówno ważne momenty wesela jak i te zabawne.

Wszystkie zrobione zdjęcia podlegają cyfrowej obróbce, a 100 wybranych zostaje wywołanych w formacie 15 x 21 cm i wklejonych do albumu. Albumy jakie posiadamy w ofercie są gratisowe. Gdyby jednak klient chciałby na własną rękę zakupić sobie inny album i nam dostarczyć to też taka możliwość istnieje.

Pozostałe zdjęcia nagrywane są na płytę DVD. Są one już odpowiednio przygotowane do ewentualnego późniejszego wydruku.

Celem zaprezentowania zdjęć rodzinie, znajomym, przyjaciołom każdemu klientowi tworzymy gratisową galerię internetową zabezpieczoną hasłem dostępowym.

Nasze portfolio fotograficzne można znaleźć w zakładce Fotografia Ślubna.

Poniżej przykładowy efekt finalny fotoreportażu. Skórzany album renomowanej firmy BARAŃSKI (opcja dodatkowa) komponowany ze zdjęć w formatach od 10x15 do 18x25. 

aparat fotograficzny nikon
dron dj inspire 1

Filmowanie z powietrza

Drony stały się już nie tylko zabawką, ale podpatrując ostatnie nowości, zaawansowanymi statkami powietrznymi służącymi do filmowania. Także branża ślubna nie mogła oprzeć się temu trendowi i coraz częściej możemy zobaczyć te latające cuda nad głowami pary młodej wychodzącej z kościoła.

Oferujemy wykonanie takiej usługi zarówno w zakresie foto jak i video za pomocą naszego sprzętu DJI Inspire 1 (w odróżnieniu od Phantomów i innych dronów na naszym Inspire nie mamy efektu rybiego oka). Za obsługę odpowiadają zawsze dwie osoby - lot oraz obsługa kamery jest niezależna. Kamera posiada pełen zakres widoczności 360 stopni bez widocznych w kadrze elementów podwozia. No i oczywiście rozdzielczość nagrań 4K. Operatorzy drona posiadają wszelkie uprawnienia na bezzałogowe statki powietrzne oraz ubezpieczenia.

 Ofertę można podzielić na pakiety z którymi spotykamy sie jak najczęściej:

  1. Kościół - prezentacja kościoła, przyjazd pary młodej, wyjście i życzenia.
  2. Kościół oraz sala weselna - jw plus prezentacja sali i przyjazd pary młodej
  3. Dom Panny Młodej, kościół oraz sala - oprócz powyższych prezentacja domu i okolicy domu Panny Młodej, przyjazd Pana Młodego oraz wyjazd do kościoła
  4. Dom Pana Młodego - prezentacja domu i okolicy, wyjazd do Panny Młodej i wszystko co powyżej
  5. Sesje plenerowe.

Koszt usługi określany jest indywidualnie, a zależny jest od miejsca startu (dojazd), strefy, otoczenia poszczególnych lokalizacji oraz ewentualnych dodatkowych ujęć.

 

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt